poniedziałek, 23 grudnia 2013

Change your life! na Święta...


Korzystając z przerwy w ferworze przygotowań przyszłam do Was życzeniami. Zanim jednak do nich przejdę chciałabym jeszcze raz zachęcić wszystkich do przyłączenia się do mojego małego wyzwania, który pomoże Wam domknąć wszystkie tegoroczne sprawy i zobowiązania. Po więcej szczegółów odsyłam tutaj: Wyzwanie - Ostatnie Starcie.
Aby w spokoju zasiąść do wigilijnego stołu warto mieć poczucie, że wszystkie nasze najważniejsze obowiązki (nie tylko te związane z przygotowaniem uroczystej kolacji) zostały wykonane. Jeśli jednak tak nie jest nie musicie się martwić. Będziecie mieć równy tydzień, by choć trochę nadrobić zaległości :)

Teraz nie pozostaje mi nic innego jak złożyć moim stałym czytelnikom oraz nowym gościom na blogu serdeczne życzenia Bożonarodzeniowe. Pamiętajmy, że w tym okresie najważniejsze jest zdrowie i możliwość spędzenia szczęśliwych chwil z najbliższymi. Ale jako, że jest to blog samorozwojowy życzę Wam również mnóstwa motywacji, zapału przy realizacji najskrytszych marzeń, wielu sukcesów, stawiania sobie ambitnych celów i oczywiście dążenia do ich spełnienia. Aby każdy dzień dostarczył Wam miłych chwil, napędzał do działania i obfitował w efekty dzięki którym będziecie wiedzieć, że warto!
W tym roku zapraszam Was jeszcze na przynajmniej jeden artykuł. Podsumowanie ukaże się tak jak wspominałam na początku 2014.
Wesołych Świąt!

6 komentarzy:

 1. Również życzę Ci wesołych świąt, spędzonych w gronie rodzinnym! Świąt pełnych ciepła, radości i dobra. No i wiele motywacji i siły, bo bez tego by chyba tego bloga nie było, a on wiele razy juz zmotywował mnie do działania. :) Wesołych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje serdecznie! Życzę jak najlepiej spędzonego świątecznego czasu! Mam nadzieję, że mój blog będzie Cię dalej motywował i w nadchodzącym roku zrealizujesz wszystkie swoje plany :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękuje! I dla Ciebie również wszystkiego najlepszego na te Święta

   Usuń
 3. Ehh... ja lekko spóźniona.. po świętach, ale w końcu mogę złożyć Ci życzonka noworoczne :) Tego wszystkiego również Tobie :)

  Za Twoje "Wyzwanie - Ostatnie Starcie", wezmę się wieczorkiem, ale nie pod względem dokańczania starych spraw, ale pod względem zaplanowania przyszłego roku, ponieważ chcę usiąść w końcu i zaplanować każdy miesiąc (tzn to co mogę), czyli listopad, kupowanie prezentów, przepisanie z kalendarza 2013 r. dat z urodzinami i imieninami, do tego ok 2 tyg wcześniej wpisać zakup prezentów czy kartek urodzinowych. Plus kalendarz wydatków, czyli odłożenie określonej kwoty na prezenty (plus-minus), stałe zobowiązania, czyli spłacanie kredytu studenckiego, doładowania tel oraz przegląd czy ubezpieczenie samochodu.. chyba tyle :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za życzenia :) bardzo się cieszę, że podejdziesz do mojego wyzwania - taka forma też jest oczywiście bardzo przydatna. Mój kalendarz już od jakiegoś czasu ma wpisane "żelazne daty". Świetny pomysł z kalendarzem wydatków. Życzę powodzenia i dobrego zaplanowania 2014 roku, pozdrawiam!

   Usuń