O mnieJeśli odwiedziłaś moją stronę to znaczy, że jesteś kobietą,  która postanowiła dokonać znaczących zmian w swoim życiu. Bardzo się cieszę, że znalazłaś się w tym miejscu. Przygotowałam dla Ciebie sporo artykułów, które z pewnością pomogą Ci w ponownym zaprojektowaniu Twojej rzeczywistości. Może zmieniłaś pracę? Będziesz mamą? Poznałaś nową miłość? Zaczęłaś studia? Może nie wydarzyło się w ostatnim czasie nic znaczącego, ale po prostu poczułaś chęć zmian? Jeśli tak, zostań tu na dłużej.
Za pewne skoro weszłaś do działu „O mnie” to interesuje Cię kim jest autorka bloga. Pozwól, że się przedstawię. Mam na imię Kasia i jestem 23-letnią studentką pedagogiki resocjalizacyjnej. Uwielbiam mój kierunek, głównie ze względu na to, że daje mi możliwość poznania ludzkiej psychiki i zachowań, często dalekich od normy. Interesuje mnie poszukiwanie ich źródeł. Poza studiami jestem wolontariuszką. Prowadzę grupę wsparcia dla osób samotnych i wdów. Pomagam też przy prowadzeniu warsztatów i szkoleń, co daje mi mnóstwo radości! Oprócz mojego kierunku kocham psychologiczne ciekawostki, tematykę rozwoju osobistego, biznesu i zarządzania czasem. Czuję potrzebę pomagania ludziom, pewnego przewodzenia i wiem, że mogę udzielić im wartościowych wskazówek jak odmienić swoje życie. W swojej praktyce zawodowej chciałabym skupić się na pracy z kobietami. Uważam, że mamy niesamowity potencjał i dużą zdolność do kreowania swojego wymarzonego życia. Chciałabym pomagać kobietom, ponieważ sama jestem jedną z nich. Łatwiej mi trafić w nasze kobiece potrzeby, rozwiać obawy, które ma każda z nas. Imponują mi silne, kreatywne, nie bojące się wyzwań przedstawicielki płci pięknej. I wierzę, że wszystkie możemy takie być.

Zbliżający się koniec studiów to dla mnie ważny czas. Staram się jak najlepiej usprawnić moją codzienność, ale i skupić się na tym by zaprojektować swoją wymarzoną przyszłość. Od dłuższego czasu wdrażając rozmaite porady dotyczące organizacji czasu, poprawy własnego życia, czytając inspirujące blogi i otaczając się niesamowitymi ludźmi zauważyłam, że coś się zmienia. Na lepsze. Jestem teraz w takim miejscu w życiu, że chcę jak najlepiej zapanować nad dziedzinami, które pomogą mi w realizacji wymarzonych celów.
Postanowiłam zacząć prowadzić bloga, żeby pomógł mi w realizacji planów i zainspirował inne osoby do podjęcia zdecydowanych kroków w stronę marzeń. Po za tym uwielbiam pisać, chcę wypowiadać się na znaczące dla mnie tematy, rozwijać swoją kreatywność i poszerzać horyzonty. Blog daję mi tę możliwość.

Moja strona z początkiem 2014 roku przeszła metamorfozę. Początkowo kierowałam swe treści do wszystkich potencjalnych czytelników. Jednak Change your life! przekształcił się na Woman… Change your life! Obecnie jest to strona skierowana do kobiet stawiających na samorozwój, pragnących czerpać z życia to co najlepsze, realizować się. Jest to też miejsce dla „kobiet sukcesu”, bo uważam, że jak nikt inny potrafią mobilizować do działania. Poza tym…. zawsze, ale to zawsze można zmienić coś na lepsze :)Misją bloga jest:
> pokazywanie na własnym przykładzie jak krok po kroku osiągnąć wyznaczony sobie cel
>  pomoc w wyznaczaniu sobie konkretnych osiągnięć
> inspirowanie kobiet do wprowadzania zmian w wielu aspektach swojego życia
> dawanie motywacji  do działania
> wskazywanie rozwiązań, porad, wskazówek
> wyrobienie w każdej kobiecie wiary, że może w swoim życiu być tym, kim zechce!5 tematów, których możesz spodziewać się na moim blogu:
> opis działań, które pomogą Ci w drodze do sukcesu
>  zarządzanie swoim czasem i umiejętne planowanie swojej codzienności
> projektowanie rzeczywistości
>  kobieta w biznesie
> zagadnienia psychologiczne, które pomogą Ci zrozumieć nasze działania


W przyszłości planuje również rozmowy z inspirującymi kobietami, relację z wydarzeń, szkoleń, eventów, czy konferencji, mini-nagrania video oraz inne działania, które sprawią, że blog Women…Change your life! stanie się jednym z najbardziej inspirujących miejsc w sieci.

Zapraszam Cię do regularnego odwiedzania mojego bloga oraz do jego subskrypcji, abyś  nie przegapiła najnowszych treści. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, masz pytanie, pomysł na wyczekiwany przez Ciebie artykuł w zakładce Kontakt znajdziesz mojego maila.
Staram się włożyć dużo pracy w pisanie artykułów i tworzenie bloga. Chcę robić to w sposób profesjonalny i miły dla oka. Jeśli masz jakieś sugestie, podziel się nimi ze mną.Pozdrawiam, Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz